Нашите ученици с престижни отличия от РУО София-област!

Дата:

Днешният ден донесе пореден повод за гордост и признание за цялата общност на Националната професионална гимназия по компютърни технологии и системи (НПГ по КТС). На официална и изключително вълнуваща церемония, състояла се в Дом на културата „Искър“, Регионалното управление на образованието (РУО) София-област връчи своите годишни награди за изключителни постижения в областта на образованието.

Престижните отличия бяха връчени лично от началника на РУО София-област – г-жа Росица Иванова, която поздрави лауреатите за техния труд, устрем и вдъхновяващи резултати през изминалата учебна година.

Сред най-ярките звезди на събитието бяха именно представителите на нашето училище, които си тръгнаха с най-високите индивидуални призове:

• Виктор Асенов Райков (курс 211) – удостоен с най-високото признание „Зрелостник на годината“. Награда, която увенчава години на висок професионализъм, лидерство и академично съвършенство.

• Марчело Преславов Генов (курс 241) – отличен с приза „Ученик на годината“. Отличие, което доказва, че устремът, талантът и постоянството в НПГ по КТС се забелязват и оценяват на най-високо ниво.

Ръководството и учителският колектив на НПГ по КТС поздравяват от сърце Виктор и Марчело за безапелационния успех! Пожелаваме им да запазят същия устрем, да покоряват нови професионални и житейски върхове и винаги да носят с гордост името на нашето училище!

Честито, момчета! Гордеем се с вас!