Тържествено изпратихме своите абитуриенти

Дата:

Много емоционално НПГ по КТС-Правец изпрати на 14 май своите абитуриенти. Тържеството бе на открито-в двора на училището.

Момчетата и момичетата от випуск 16 първо почетоха с едноминутно мълчание паметта на своя съученик Иван Димитров, който днес, макар и само духом, също беше с тях.

Оркестър на живо, мажоретки и цветни фойерверки направиха празника на абитуриентите незабравим.

Приветствие към випуск 16 отправи директорът на компютърната гимназия г-н Николай Сираков. Той пожела на младите хора попътен вятър и сбъдване дори на най-смелите мечти, като им напомни, че тук, в Правец, за тях винаги ще са отворени вратите на любимото училище.

Абитуриентите получиха поздрав и от името на класните ръководители. Приветствието бе поднесено от г-жа Манчева.

Петокурсниците  Йоанна Найденова и Михаил Лютов също поздравиха своите съвипускници.

След това настъпи дългоочакваният момент с номинациите и връчването на призовете.

Гласуването бе осъществено онлайн и предизвика голям интерес.

За „Отличник на випуска“ бяха номинирани:

Димитър Иванов 16408

Иван Бочев 16514

Иван Николов 16515

Мартин Костадинов 16317

Михаил Лютов 16218

София Йорданова 16324

Йоанна Найденова 16213

Наградата спечелиха Йоанна Найденова и Михаил Лютов.

За „Програмист на випуск 16*“ номинираните бяха:

Васил Маринов 16429

Георги Гергинов 16206

Десислава Балканджиева 16511

Ивайло Гавраилов 16310

Иван Николов 16515

Мартин Костадинов 16317

Пламен Петров 16222

Явор Цанков 16426

Призът отиде при Явор Цанков.

За „Спортист на випуска“ бяха номинирани:

Алекс Донков 16301

Георги Георгиев 16305

Георги Тодоров 16407

Давид Никифоров 16509

Маргарит Петров 16216

Стефани Свиленова 16524

Цветилена Георгиева 16326

Цветослав Паскалев 16425

Наградата бе присъдена на Маргарит Петров.

Ето и номинациите за „Мистър фитнес“:

Георги Георгиев 16305

Калоян Кирилов 16517

Мартин Димитров 16316

Цветослав Паскалев 16425

Явор Цанков 16426

Наградата бе присъдена на Георги Георгиев.

В номинацията Любовчията или „Дон Жуан на випуска“ участваха:

Георги Недялков 16207

Георги Тодоров 16407

Драгомир Петков 16512

Ивайло Иванов 16311

Иван Иванов 16313

Цветослав Паскалев 16425

Наградата взе Иван Иванов 16313.

За наградата „Мис усмивка “ бяха подбрани:

Ралица Ангелова 16213

Василена Василева 16502

Даниела Йотова 16307

Десислава Балканджиева 16511

Полина Василева 16419

София Йорданова 16324

И победителката е : Десислава Балканджиева

Тази година имаше и „Мистър Усмивка“!

Номинирани бяха:

Димитър Иванов 16408

Ивайло Гавраилов 16310

Иван Иванов 16212

Мартин Димитров 16316

Тихомир Найденов 16526

Момчето с най-очарователна усмивка е:    Мартин Димитров

„Двойка на випуск 16*:

Ралица Ангелова 16223 и Иван Иванов 16212

Тонислава Марковска 16423 и Васил Маринов 16429

Габриела Николова 16505 и Тихомир Цуров 16122

Мартин Димитров 16316 и Ивайло Гавраилов 16310

Кристина Йорданова 16412 и Красимир Михайлов 16314

Цветелина Савова 16225 и Николай Пресолски 16221

С категорична победа със 33.3% приза грабнаха Мартин Димитров 16316 и Ивайло Гавраилов 16310.

Най-вероятно да се сгодят обаче категорично са Кристина Йорданова 16412 и Красимир Михайлов 16314

В номинацията „Най-добър шофьор“ бяха номинирани:

Божидар Николов 16404

Георги Гюров 16507

Емил Василев 16211

Ивайло Иванов 16311

Мария Стоянова 16413

Марко Миланов 16315

Тихомир Найденов 16526

Ангел Ангелов 16104

Тук спечели Тихомир Найденов

За „Добряк на випуска“ номинирани бяха:

Владислав Йорданов 16205

Георги Тодоров 16407

Давид Никифоров 16509

Дмитрий Менделев 16409

Ивайло Гавраилов 16310

Мелина Велчева 16527

Посланикът на доброто стана : Ивайло Гавраилов

Тази година имаше и една по нетрадиционна номинация –“ Човекът злоба” , номинираните бяха:

Красимир Найденов 16518

Стефан Христов 16325

Стефани Свиленова 16524

Цветослав Паскалев 16425

С близо 50% от гласовете бе избрана Стефани Свиленова 16524

Купоните са неизбежна част от училищния живот. Затова имаше две специални номинации “Купонджия на випуска” и “Човекът безалкохолно“.

За купонджия на випуска бяха номинирани:

Виктория Иванова 16203

Йордан Серев 16516

Калоян Асенов 16214

Красимир Михайлов 16314

Марко Миланов 16315

Никола Петров 16416

Полина Василева 16419

Теодор Димитров 16524

Николета Василева 16521

Наградата отиде при Теодор Димитров

Номинираните за „Човек безалкохолно“ бяха:

Васил Калоянов 16202

Григор Бързаков 16508

Дмитрий Менделев 16409

Красимир Михайлов 16314

Марко Миланов 16315

Никола Петров 16416

Симеон Христов 16523

Трезвеникът, който никога не е близвал алкохол, се оказа Симеон Христов 16523

“Талант на випуск 16*“:

Красимир Михайлов 16314 /ХУДОЖНИК/

Красимир Найденов 16518 /ФОТОГРАФИЯ/

Йоанна Найденова 16213 /ХУДОЖНИК, ПЕВИЦА,МAЖОРЕТКА/

Мария Стоянова 16413 /АКТРИСА/

Давид Никифоров 16509 /ХУДОЖНИК/

Тонислава Марковска 16423 /ХУДОЖНИК/

Мелина Велчева 16527 /ХУДОЖНИК/

Наградата отиде при Давид Никифоров

За приза „Крал на випуска“ се конкурираха достойно следните претенденти:

Георги Георгиев 16305

Георги Гюров 16507

Ивайло Иванов 16311

Иван Иванов 16212

Тихомир Найденов 16526

Гласуването беше оспорвано и „Крал на випуск 16*“ стана Ивайло Иванов 16311

Всеки крал се нуждае от „Кралица“. Номинираните за тази категория бяха:

Александра Миленова 16302

Габриела Николова 16505

Десислава Балканджиева 16511

Зара Младенова 16309

Ралица Ангелова 16223

Николета Василева 16521

Кристина Йорданова 16412

Йоанна Найденова 16213

Конкуренцията беше голяма, претендентките от красива, по-красива, но „Кралица на випуск 16*“ стана Ралица Ангелова 16223

По традиция с наградата „Класен на випуска“ бяха наградени курсовите ръководители на петте класа:

  1. г-жа– кл. р-л на 161 Иванка Манчева
  2. г-жа – кл. р-л на 162 Иванка Ненчева
  3. г-жа – кл. р-л на 163 Ивета Манолова
  4. г-н – кл. р-л на 164 Иво Цъклев
  5. г-жа кл. р-л Боряна Димитрова

Така удари и последният звънец. Последваха снимки за спомен и сълзи от радост.

Организацията бе дело на Училищния ученически съвет и 11-те класове.